Domů / Twin Wire

MEGASTAR pohonná jednotka


Žádné hodnocení. Kód: lammegastar
Model MEGASTAR je profesionální stroj pracovní velikosti pro formát A3. Je vhodný pro velmi intenzivní nasazení např. při výrobě kalendářů. Vyplňuje mezeru na trhu mezi výkonnými kancelářskými stroji a velkými průmyslovými automaty. Svojí myšlenkou modulá
Dostupnost: Připraveno k odeslání
67.500,00 Kč bez DPH
81.675,00 Kč s DPH , plus doprava
(81.675,00 Kč s DPH/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
MEGASTAR pohonná jednotkaZákladem je masívní elektrická pohonná jednotka umístěná na pojízdném stojanu. Ta je doplněna volitelným děrovacím nástrojem a vázací jednotkou. Vázací jednotka může být provozována odděleně od stroje.

Pracovní šířka stroje je 42 cm tj. formát A3. Kapacita děrování je v závislosti na druhu nástroje v rozsahu 25–35 listů 80 g papíru na jeden cyklus. Stroj má i nožní ovladač, zpětný chod a dvě postranní odkládací police.

Postranice perforačních i vázacích nástrojů jsou otevřené tzn., že lze děrovat i vázat ve více krocích formáty větší než A3 (42cm). To je významný technický prvek stroje právě při kalendářové vazbě.

Technická data:
Délka děrování/vazby/cm 42
Kapacita děrování/až listů 80 g až 35
Kapacita vazby/listů 80 g až 500
Vyřaditelné nože ano
Typ děrování dle perforovacího nástroje
Napájení V/Hz 230/50
Příkon/W 550
Rozměry/cm 134×66×56
Hmotnost/kg 95
Soubory

Video

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.